Hakkımızda


Bijuteri ve Aksesuar sektörleri başta olmak üzere bir çok sektörde faaliyet gösteren Saygın Danışmanlık ve Dış Tic.Ltd.Şti. 2005 yılında toptan takı satışı ile istanbul tahtakale de ticari faaliyetlerine başlamıştır. Zaman içerisinde Feryal bijuteri markası ile (www.feryalbijuteri.com ) perakende magazalarla hızmet ağını genişletmiştir. Şuan İstanbulda bulunan 5 adet perakende magazası ve istanbul ikitelli de bulunan 600 m2 alana sahip merkezi ile toptan satış , ve internet üzerinden online toptan satış alanlarında hizmet vermeye devam etmektedir.Çağın gereksinimlerine hızlı ayak uyduran yenilikçi düşünce yapısı ile sektöründe ilk kez 2008 yılında barkod sistemi uygulamasına başlamış olan şirketimiz şuan tüm şube ve internet satışlarında gerçek zamanlı online stok bilgisi , ve ürün takibi konularında lider konum dadır.Sistemimizde kayıtlı 35 Bin ürün bulunmaktadır. Sitemizden sipariş vereceğiniz tüm ürünler barkodlu olup üzerlerinde Perakende magazalarımızdaki satış fiyatları bulunmaktadır. Sitemizden online bijuteri, aksesuar ve takı olmak üzere tüm kategorilerde toptan fiyatı ile adet sınırlaması olmadan tek tek alım yapabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.
* Sitemiz iki bölümden oluşmaktadır.
1nci bölüm toptan ; bu alandan alışveriş yapabilmeniz için sepet toplamınızın 150 tl yi geçmesi gerekmektedir. Tüm ürünleri toptan fiyatları ile paket yada kutu alma zorunluluğu olmadan tek tek alabilirsiniz. Ticari firma kaydı gerekmemektedir. Şahıs olarak alım yapılabilir. Kargo Ücretsizdir.
2 nci bölüm ; Perakende alışveriş içindir. Alım sınırı yoktur. 50 tl ye kadar tüm siparişlere kargo için 5 tl eklenir. 50 tl üzeri siparişlerde kargo ücretsizdir. ;
* Ödeme Seçenekleri ;

* Banka Havalesi ; %5 indirimli. ( Western union )
* Kredi Kartı ile ; Bonus ve World karta peşin fiyatına 6 taksit
* Kapıda Ödeme.